Bird Area.com

 

Ptačí oblasti, ornitologie, pozorování zvířat a fotografie přírody

Webové stránky určené pro ornitology a pozorovatele zvířat, kteří rádi cestují. Můžete zde najít nové možnosti snadného pozorování ptáků i dalších zvířat, informace o moravských a českých ptačích oblastech a fotografie přírody a zvířat. Postupně přidáváme k fotografiím a informacím z České republiky také informace z dalších evropských zemí, především Slovenska a pobaltských zemí.

V současné době má snad nejvíce informativní hodnotu mapa, kterou najdete na stránce Česká republika. Tato mapa zobrazuje místa, kde můžete většinou velmi snadno sledovat zvířata v České republice - ptačí oblasti, zoologické zahrady (ZOO) a záchranné stanice pro postižená zvířata. Obdobnou mapu najdete na stránkách Slovenská republika, Estonsko, Litva a Lotyšsko. Další zajímavou stránkou může být rozcestník Ptačí oblasti České republiky. Neustále přidáváme informace a obrázky, takže se pořád můžete těšit na něco nového.

Pokud některé stránky nebudou funkční nebo najdete jinou obsahovou nebo funkční nesrovnalost, napište nám, rádi chybu opravíme.

Projekt je financován výhradně z vlastních soukromých zdrojů a realizován ve vlastním volném čase. Pokud budete chtít přispět, můžete si v naší Fotobance zakoupit licenci k některé z fotografií namísto nákupu obdobného snímku z klasických fotobank nebo doporučit snoubencům dole uvedené svatební weby.

 

 
 

Sponzoři webu: Svatební oznámení a Snubní prsteny

www.BirdArea.com © 2017